GirlzZz BG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GirlzZz BG forum

GirlzZz BG forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първата среща..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Jesse McCartney'
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Jesse McCartney'


Female Брой мнения : 1042
Age : 27
Местожителство : ПеРнИк
Humor : WeStLiFe :PpP
Registration date : 25.10.2008

Първата среща.. Empty
ПисанеЗаглавие: Първата среща..   Първата среща.. Icon_minitimeПон Ное 03, 2008 1:34 pm

Как прекара първата си среща? Разказвай за нея тук,сподели с нас! love
Върнете се в началото Go down
https://girlzzz.bulgarianforum.net
РаПъРчИиИ
HоВаЧе
HоВаЧе
РаПъРчИиИ


Брой мнения : 66
Registration date : 03.11.2008

Първата среща.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата среща..   Първата среща.. Icon_minitimeВто Ное 04, 2008 9:14 am

Ами...ще кажа за първата ми сериозна връзка.Хм...с момчето се запознах покрай брат ми.Почнах да се събирам в една компания с него.Първата ни среща беше на....не знам коя дата :d: Както и да е.Честн казано нито се приготвях кой знае какво нито нищо.Аз си мислех че ще излизаме само като френдчета.Отидохме на кафе.Там стояхме,говорехме си и на мен ми се стори доста странен.В смисъл в компанията се държеше по друг начин.В кафенето стояхме някъде един час.След това отидохме в градската ни градина.Там говорехме,говорехме и той ми заяви че ме харесвал.Ама някакси изведнъж и аз стоях кат закопана няколко минути.Беше ми симпатичен тогава ама го приемах само като приятел.Казах му,ама той настоя че нещо може да се получи и тръгнахме.Там целунахме се ко беше и...така.Това е общо взето.А когато отидохме вечерта в компанията всички знаеха че той ма е харесвал само аз кат най-малоумната не съм знаела 😄 😄 😄
Върнете се в началото Go down
 
Първата среща..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GirlzZz BG forum :: Тийн свят :: Момчетата-
Идете на: